Letní hokejová škola se koná pod záštitou náměstka Libereckého kraje RNDr. Jiřího Čeřovského a letošní ročník je věnován náhlému odchodu a památce Pavla Žůra. Projekty Výběru hokejové mládeže tří krajů Czech North Hockey se konaly v letech 2019-2021 pod záštitou hejtmana Královéhradeckého kraje PhDr. Jiřího Štěpána, náměstka Mgr. Martina Červíčka, hejtmanky Středočeského kraje Mgr. Jarmily Pokorné a radního Mgr. Karla Horčičky, náměstků Libereckého kraje Mgr. Pavla Svobody, MUDr. Přemysla Sobotky a Ing. Jitky Volfové.

CZECH NORTH HOCKEY

Mezinárodní hokejový turnaj pro mládež a dorost Easter Cup

Mezinárodní hokejový turnaj pro mládež a dorost Easter Cup který se každoročně odehrává v období velikonoc na zimních stadionech v Mostě a v Bílině od roku 2002. Historie turnaje je sice krátká, ale během těch několika málo let navštívila Easter Cup mužstva z 21 zemí světa - z Kanady, Švédska, Anglie, Maďarska, Německa, Rakouska, Itálie, Slovinska, Švýcarska, Slovenska, Ukrajiny, Finska, Lotyšska, Norska, Dánska, Polska, Ruska, Holandska, Litvy, Běloruska a Rumunska. Trvá vždy přibližně 14 dnů a pravidelně mívá kolem 1200 účastníků. Díky tomu je turnaj brán jako jedna z největších hokejových událostí v České republice pro mládež a dorost.

Výběr hokejové školy U 10 (hokejisté narození 2007 / 2008) doplněný po dohodě s kluby o mimořádně talentované hokejisty z BK Mladá Boleslav (Kristek, Tětiva, Růžička), HC Česká Lípa (Vondruška, Bajer, Hora), HC Vlci Jablonec (Jastrab, D. Hrouda, Baksalary, Matějka, Kratochvíl),  HC Lomnice nad Popelkou (Mácháček, Vitkovič), dále  BK Nová Paka (Trefil), Mountfiled Hradec Králové (Frolík, Langer), HC stadion Litoměřice (Tvrzník), Motor České Budějovice (P.Minář), Kobra Praha (O. Hrouda). Celý team vyhrál jeden ze dvou turnajů mezinárodního Easter Cupu v Mostě 14.- 16. 4.2017.  V mezinárodní konkurenci se turnaje zúčastnili výběry a kluby z Ruska, Ukrajiny, Německa, Slovenska, ale i například z tuzemských HC Rytíři Kladno či HC AZ Havířov  a další skončil Czech North hockey  s famózním skóre 19:4. Svůj Turnaj vyhrál s vyhranými pěti zápasy. Po vítězství v turnaji se utkal v super finále o pohár s výběrem North hockey (Chomutov, Most, Litvínov) a podledl 4:2.

V dovednostních soutěžích, kterých se zúčastnilo 17 hokejistů v každé soutěži také Czech North hockey válcoval a vynikal. Vítězem gólmanské soutěže a nejlepším gólmanem turnaje byl vyhlášen Tobiáš Tvrzník, na druhých místech ze 17 skončili v rychlostním slalomu Filip Matějka, v tvrdosti střelby Matyáš Baksalary, třetí v rychlosti byl kapitán výběru Matěj Bajer. Na pátém a šestém místě v nájezdech a přesnosti Jakub Kristek a Filip Frolík.

Trenéry výběru byli Lukáš Zórkler a Daniel Stehno. Manažerem Miroslav Matějka.